Gönderi, Phasemoon.com’u tartışıyor ve siteyle ilgili daha fazla bilgi ve bunun diğer yönleri hakkında daha fazla bilgi sağlar.

Gece gökyüzünü izlemeyi ve gökyüzünü tıkırdığın Gibbous ayını çekmeyi dört gözle bekliyor musun? Astronomi, zamanla medeniyetlerin evriminde önemli bir rol oynamıştır ve biz insanların dünyadan gördüğümüz çeşitli unsurlar bizi merak ediyor. Geçmişte, geçmişin halkları, ayların yükselen ve ayar zamanlarını anlama konusunda ustalar olsa da, bugünün web sitelerinin yerini alıyor.

Phasemoon http://www.phasemoon.com, Endonezya’nın yanı sıra Türkiye’nin yanı sıra, en büyük web siteleri arasında. Konu hakkında derinlemesine bir makale sunacağız. Ancak, gerçek web sitesi https://phasesmoon.com/dir.

Phasemoon nedir?

Phasemoon, kullanıcıların ülkelerindeki ay aşamasını belirlemelerini sağlayan en popüler web siteleri arasındadır. Ek olarak, belirli bir günde ve konumun yanı sıra görünürlük yüzdesini belirleyebilirsiniz. Buna ek olarak, aya doğru ya da ağda ağda olup olmadığı konusunda bilgilendirileceksiniz. Bu bilgilere diğer zamanlar için de erişilebilir. Bu şekilde, ayın aşamaları ve görünürlük hakkındaki bir görüş kazanabilirsiniz.

Bir sonraki bölümlerde Phasemoon’un com hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Aşağıdaki makaleyi okumaya devam edin.

Web sitesinde bulunan diğer detaylar nelerdir?

Phasemoon web sitesi, kullanıcılarını ayın bulunduğu aşamalarda bilgilendiren orijinal bir sitedir. Bugün itibariyle çoğu insan gece gökyüzüne doğru bakacak kadar zamana sahip değil, bu sitenin izini sürdürmek için mükemmel bir site gibi görünüyor. Ayın evreleri.

Aşağıda sitede listelenen ek detaylar bulunmaktadır:

Ay’ın anın aşamaları ve döngüsü

Yeni Ay Günü, ilk çeyrek, tam ve son çeyrek

Bir sonraki Dolunay / Yeni Ay’a kadar saat kaç gün, saatlerce ve dakika kalır?

Ayar ve yükselen zaman

Ayın yaşı ve açısı ve mesafesi

Phasemoon.com: ek detaylar

Aşağıda, özgünlüğünü doğrulamak için web sitesinin meşruiyetini doğrulamak için gerekli kriterleri sağladık. Web sitesi için listelenen parametreleri okuyun – https://phasesmoon.com/:

Güven rütbesi% 85.9’dur. Site, ortalama% 85,9 oranında ortalama bir güven puanına sahiptir.

Domain Nehamı Web sitesi 24 Ağustos 2018’de başlatıldı.

Sona Erme Tarihi: Etki Alanı 24-08-2022 tarihini sürdürür.

Kullanıcı Yorumları – İnternette kullanıcılar hakkında hiç yorum yapmaz.

Spesifikasyonlara dayanarak, Phasemoon.com’un gerçek olup olmadığını belirlemek için web sitesinin daha fazla soruşturmaya ihtiyacı var. Bu nedenle, kullanıcıların siteyi kullanmadan önce meşruiyeti doğrulamak için kendi araştırmalarını yapmalarını öneriyoruz.

Final sonucu

Phasemoon, kullanıcılara dolunay ya da yeni ay olsun, ayın aşamalarını ve aşamalarını görüntüleme yeteneğini sunan eşsiz bir sitedir. Bu web sitesinde, kullanıcılar sadece ayın belirli bir günde olduğu, aynı zamanda dünyanın başka bir gününde olduğu ayarları ve yükselen zamanları öğrenemezler. Ek olarak, ayın mesafesini ve yaşını öğreneceksiniz.

Bu makale, Phasemoon.com hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri sağlamalıdır. Web sitesi hakkında Themore’ı tanımakla ilgileniyor musunuz? . Buraya gidin.

Siteyi ziyaret ettiniz mi? Bize aşağıdaki yorumlarda deneyiminizden bahsedin.