PERLIN, Biname Borsası’nda ortaya çıkacak bir başka nesil belirtecidir ve özellikle Türkiye’de zaten dünya çapında oldukça eğilimlidir.

Perl teorisi bu madalyonun “lidersiz” olduğunu iddia ediyor. Yüksek verimlilik blok çocuğu geliştirmeyi amaçlamaktadır. Ancak, bunun üzerine güvenmesi gereken bir sorunuz var mı? Öyleyse lütfen altındaki Perl Coin Yorum gönderimizi okuyun.

Perl sikke çevresinde

Yönlendirilmiş asiklik grafiğinde, Perl Coin dakikada 30.000’den fazla işlem kazanır. Perlin, Bince içindeki ilk değişim teklifini kuracak ve 8. LaunchPad IEO’yu yaratacak. Ayrıca merkezi olmayan bir hesaplama kaplamaya başlamanın eşiğinde.

Perl sikke kurucusu

Perlin projesi 2018 yılında başladı ve 19 üye içeriyor; Çoğu ya blok ya da web geliştiricileridir. Üç önde gelen kurucu var; Dorjee Sun, Kenta Iwasaki ve Ajay Prakash.

Mevcut Perlin maliyeti 0.838389 TL’dir, bir ticaret hacminin yanı sıra 24 saat elde etmek için 86,62,10,461 TL’dir. Son 24 saatte, Perlin yüzdesini iyileştirdi. Türkiye halkı, yaklaşan bölümde bulacağımız hakkında Perl Coin Yorum anlamak istiyor.

Piyasa Sıralaması: # 467

Maliyet Değişimi: ₺0.2684.

Tutucular: veri yok.

MAX BESLENMESİ: SUNULAN DEĞİLDİR.

Sirkülasyon kaynağı: 49,09,38,908 Perl.

Toplam Kaynak: 1.033,200.000.

Ticaret hacmi: ₺912,366,109.20.

Birincisi, herhangi bir büyük kriptokurrens, genellikle bitcoin veya ethereum satın almak zorundadır. İşte Coinbase’a odaklanacağız:

Para tabanına kaydolun. Gerekli ayrıntıları sağlayın ve KYC prosedürünü tamamlayın.

Ödeme yöntemini seçmeniz genellikle banka havaleleri daha ucuzdur, ancak bir süre talep ederken, kartlar yüksek ücretler alır, ancak yaklaşım burada anlıktır.

Perl Coin Yorum hakkında daha fazla bilgi ederken, bu süreç hakkında daha fazla bilgi edinmek için geldik. Sol üstteki “Ticaret” düğmesine basın. Hangi parayı almak ve satın almak istediğinizi seçin.

Şimdi satın aldığınız kriptolarınızı bir altcoin değişimine getirin.

Burada, Biname değişimini kullanarak prosedürün üstesinden geleceğiz.

Binance için yeniyseniz, aynı işlemi tamamlayın, çünkü Coinbase yapmadık.

2FA kimlik doğrulaması ayarlamanızı tavsiye ederiz.

Yukarıda verilen sözleşme adresini kopyalayın, “alıcı” altındaki Coinbase’a gidin.

Hareket etmek için “Gönder” grev. Depozito alırsanız, Bince hakkında bir onay mesajı alacaksınız.

Binance’a geri dön “Arama,”, BTC’yi üstüne görüyorsunuz, tıklayın ve “Perl” yazın.

Yeşil “Perl satın al” düğmesine basın.

BTC’yi değiş tokuş etmek için para yatırın, ardından Perl.

Perl Coin Yorum

Perlin, 240 dijital okyanus ağını kullanarak her saniyenin 31.240 ödeme düzenlemesini sunmayı kanıtlayan dalgacık mekanizmasını tanıttı. Üstün liderlik ve yönetim ekibi, genişlemesinin doğru nedenidir.

S1. Perl madalyonunun resmi web sitesi nedir?

A1. Resmi web sitesi, https://perlinx.finance/.

S2. Perl Coin CoinmarketCap’ta kaydedildi mi?

A2. Evet, CoinmarketCap’ta listelenmiştir. Daha fazla ayrıntı için, [Perl Coin Yörum] hakkında,

S3. Perl sikke için en büyük fırsatlar hangileri?

A3. Mevcut

Alt çizgi

Perl, hem güvenlik varlığı hem de likidite olarak kullanılabilir. Platformun içine likiditeye izin vermek ve avantajlar ve boşluklar almak için perl jetonunu yakalayabilir. UMA Ödülleri yakında geliyor; Bir zamanlar ortaya çıkan ayrıntıları yükselteceğiz. Kaybedecek ne kadarını karşılayabileceğinizi başlayın.

Perl para harcamak mı istiyorsun? Sonra buraya gönderin Perl Coin Yorum size yardımcı olabilir. Lütfen aşağıdaki yorum bölümünde sesinizi bizimle görüşün. Bir sonraki büyük kriptokurrenliği bilmek ister misiniz?