Rozpoczął się sezon świętowania, a wraz ze wszystkimi obchodami, które towarzyszą Halloweenowi, zbliża się również i w całej Polsce, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii co roku przeżywają Halloween z wielką gorliwością. to święto jest bardzo ekscytujące dla tłumów i wszyscy przebierają się w przerażające motywy.

Bubble Gum Simulator: Halloween 2021 to gra inspirowana motywem Halloween, która jest teraz dostępna w ulepszonej wersji. Posiada nowe funkcje, które spodobają się graczom. Więcej informacji o nowej aktualizacji znajdziesz w całym artykule.

O wynalazku
Bubble Gum Simulator Halloween został zaktualizowany 22 października 2021 roku. Aktualizacja wprowadziła do gry wydarzenia o tematyce Halloween. Gra została ulepszona przy pomocy Shauna Savage’a, popularnie znanego jako Evident. Ten doświadczony twórca witryn stworzył najbardziej fascynujące witryny w oparciu o gusty graczy. Bubble Gum Simulator Halloween 2021 jest jednym z jego dzieł uwielbianych przez jego widzów.

Twórca w wolnym czasie uwielbia grać w programy telewizyjne, gry wideo i filmy. Gra zawiera kilka informacji o łatce, które stwierdzają, że gracze muszą odkrywać nowe zwierzaki, a także otwierać nowe jajka. Gracze otrzymują lizaki za określone nagrody i muszą poruszać się po upiornych portalach, aby odkrywać nowe strefy. Ta gra nabrała ducha Halloween i oferuje niekończące się emocje, emocje i nagrody w tej grze. Omówmy zasady i wytyczne, aby grać więcej.

Symulator gumy balonowej Halloween 2021
Halloween Area 2021 Halloween Area 2021 wykorzystuje lizaki jako walutę, rozsiane po wszystkich domach lub obszarach. Są zbierane z mapą, sztuczką lub leczeniem w domach.

Gracze mogą kupować jajka poprzez:

1200 lizaków – gęste jajko
300 000 lizaków – piekielne jajko
125 000 lizaków-duch jaj
Ponadto najnowsza wersja oferuje wiele korzyści, w tym:

Frankendoggy
Frankenkitty
Wiecheć
Żywiołak Ognika
Ghostarium
Pęknięcie dyni
Wieczna Świeca
Nawiedzony terror i nie tylko
Każda nagroda ma odrębne obrazy, co sprawia, że ​​ich tożsamość jest wyjątkowa i różni się od siebie.

Symulacja gumy balonowej Halloween 2021 oferuje różnorodne halloweenowe wyzwania, takie jak Cukierek albo smakołyki, a w tej grze możesz udać się od drzwi do drzwi do 11 różnych domów.

Kolejną interesującą funkcją jest Ciekawostka, w której zauważysz niebieskiego członka załogi na rogu obok sklepu w grze The Among Us i nie będziesz mógł się przewrócić, ponieważ jest to wielkanocne jajko członka załogi, które znajduje się poniżej.

Wniosek
Zamykając grę po dokładnym przeglądzie, doszliśmy do wniosku, że ta gra będzie niezwykle ekscytująca, ponieważ zawiera wiele nowych rzeczy do nauczenia się, a gracze mogą korzystać z nowych funkcji. Bubble Gum Simulator Halloween 2021 zapewni Ci doświadczenie prawdziwego Halloween. Dowiedz się więcej o grze Bubble Gum Simulator Halloween na tej stronie.

Follow For More Updates =>> https://www.instagram.com/ridzeal.pr/