Brawl deli.Com Brawl Stars, elmasları ücretsiz almak için bir doğrulama araması yapmak için. Buradaki incelememiz hakkında tüm bilgileri alabilirsiniz. 2022 yılında Brawl, çok sayıda web sitesini içeren bir çılgınlık .com kavga yıldızları almaya başladı. Sosyal medya sitelerine gönderilen reklamlar, arama sonuçlarında meyve görür. BrawlDeli, Brawl Yıldızları gibi web sitelerini kullanarak ücretsiz veya dolandırıcılık için elmas kazanmaya çalışan oyuncular sunuyor. Web sitelerine bakıyoruz ve bu tür bir oyuncuun sahtekarlıkla dolan olmadığından emin olmak için bulgularımızı paylaşacak.

Brawl Deli .com – Brawl yıldızları

Brawl Insane .com Brawl Yıldızları, aslında oyunla ilgili olmayan çevrimiçi bir sitedir. Değerli taşlar almak isteyenler, bu web sitesinde satın almak istedikleri değerli taşları satın alabilirler. Brawl yıldızları gibi popüler oyunlar için yeşil elmas gibi oyunlara özgü para birimlerini satın almak isteyen herkes bunları orijinal web siteleri ile karıştırılabilir.

Brawldeli .com Brawl Yıldızları

Oyunun elmaslarına giriyorsanız, Brawldeli .com’a gittikten sonra oyunla ilgilenmeyen gerçek elmasları görebileceksiniz. Tiktok gibi platformlar aracılığıyla oluşturulan bu videolar sadece bir şakadır. Oyunda para yatırma ve elmas aldığınızı düşünmeyin.

Brawldeli .com Brawl Yıldızı – Elmaslar

Brawldeli .com Brawl Yıldızları aynı zamanda, değerli taşlar ve değerli taşların satın alındığı sırada satılmaktadır. Bunlar gerçek taşlardır ve yıldızları kavga etmek için bir şey yapacak bir şey yoktur. Brawl .com tarafından satın alınan elmaslar;

* Elmas,

* Zümrüt,

* Ruby,

* Safir

* Oniks,

* Ametist,

* Aytaşı

* Bardak,

* Sentetik,

* Birleştirilmiş taşlar

* Amber,

* Mercan,

* Fildişi,

* inci